Алюмінієві двері

Двері в будинку завжди виконують кілька функцій: захисну та декоративну. Перше враження про вашу організацію у відвідувачів складається вже на вході. Саме тому ми радимо вам обирати алюмінієві двері. Вони міцні, неважкі, стійкі до впливу корозії та перепадів температур. А сучасне виробництво дозволяє виготовити практично будь-яку модель.

Алюмінієві двері не мають таких розповсюджених проблем в експлуатації, як викривлення корпусу, внаслідок надмірних навантажень, заклинювання, бряжчання скла.

Холодний та теплий профіль

Перед тим, як купити алюмінієві двері, варто враховувати тип профілю. Для монтажу всередині будинку, краще обирати холодний профіль, а от для вхідних алюмінієвих дверей підійде теплий.

В «теплому» варіанті алюмінієвого профілю використовуються поліпропіленові вставки.

В якості фурнітури ми можемо встановлювати моно та багатозапірні замки. Також ви зможете обрати тип замка – ригельний або роликовий. Вікнаград пропонує кілька варіантів дверних ручок.

Кілька слів про кольорову гамму

При виготовленні алюмінієвих дверей ми використовуємо технологію тонкого напиленння фарби та високотемпературної полімеризації. Саме тому ви зможете купити не лише класичні білі двері, а й моделі в різному кольоровому виконанні. Детальніше кольорову гамму ви зможете переглянути на сайті Вікнаград.

Алюмінієві двері за типом відкривання

Вікнаград пропонує міжкімнатні та вхідні алюмінієві двері з наступними механізмами відкривання.

Розпашні моделі – найпопулярніший та найпростіший варіант, який витримує велику кількість циклів відкривання/закривання. Ми виготовляємо моно та двостулкові моделі.

Маятникові алюмінієві моделі. Особливість – можуть відкриватись в обидва боки. Ідеальний варіант встановлення – міжкімнатні алюмінієві двері, в місцях, де передбачається великий потік людей.

Розсувні моделі – дуже зручне та стильне рішення для офісного приміщення чи магазину. Відкриття та закриття дверей може здійснюватись, як вручну, так і автоматично.

Револьверні моделі мають дві або чотири лопаті. Подібна модель найчастіше встановлюється у великих торгових або офісних центрах, адже вона перешкоджає втраті тепла та захищає від протягів. Також можуть працювати в ручному та автоматичному режимах.

Переваги алюмінієвих дверей від Вікнаград

  • можливість виготовити двері «під Вас» за індивідуальними розмірами, комплектацією та типом відкривання.
  • надійність та міцність, що дозволяє встановлювати алюмінієві двері в місцях з великим людським потоком.
  • надійна система захисту проти злому.
  • підвищена пожежостійність та стійкість до холоду, зокрема різкого перепаду температур.

Ціни на алюмінієві двері залежать від вибору профілю: холодного чи теплого, розмірів та типу відкривання дверей, додаткової комплектації.

  • Детальну інформацію можна отримати за телефонами (032) 242-08-58, (067) 489 57 86

    заповніть заявку на безкоштовний замір