Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна обирають ті, хто цінує практичність. Адже, алюмінієву раму не потрібно підфарбовувати, її легко мити, бруд практично не в’їдається в поверхню. До того ж вона не перекошується з часом, що частенько буває з дерев’яними і металопластиковими аналогами. Варто також зазначити естетичну привабливість, алюмінієві вікна легкі та вишукані, вони добре вписуються в практично будь-який фасад. Такий варіант чудово підійде для міських квартир і заміських будинків, для офісів і магазинів, для балконів та лоджій.

Типи алюмінієвих профілів

Класично при виготовленні вікон та інших алюмінієвих конструкцій використовується «теплий» та «холодний» профіль.

Для «теплого» алюмінієвого профілю використовуються термовставки з поліаміду зі скловолокном різної товщини (18-34 мм). Саме ці вставки забезпечують збереження тепла та звукоізоляцію. Алюмінієві вікна з теплим профілем ставлять в житлових кімнатах.

«Холодний профіль» немає термовставок, що дозволяє зекономити на вартості. Однак, встановлювати вікна з таким профілем бажано на холодних балконах, літніх терасах, в технічних приміщеннях та літніх кухнях, а також в якості перегородок та тамбурних дверей.

Компактний розмір профілю (40/60 мм на 16/24 мм) забезпечує максимальне проникнення світла. Шумоізоляція 10-12 дБ, залежно від встановленого склопакету.

Компанія Вікнаград використовує алюмінієвий профіль стійкий до вигорання та надійну поворотну і розсувну фурнітуру. Алюмінієві системи від Вікнаград мають щіткові ущільнювачі, які максимально захищають дім від пилу та бруду з вулиці.

Можливе виготовлення, як поворотних, так і поворотно-відкидних вікон. Залежно від типу фурнітури, кут відкривання може становити від 90° до 270°.

Комплектація алюмінієвих вікон Вікнаград

  • алюмінієва рама;
  • 1-, 2-камерний склопакет;
  • донний профіль, який монтується внизу рами і необхідний для фіксації відливу;
  • відлив, нащільники та укоси;
  • підвіконня.

Ще раз про переваги алюмінієвого вікна

Довговічність. Термін експлуатації алюмінієвого вікна не менше 50 років. До того ж фурнітура та ущільнювачі легко модернізуються або заміняються.

Міцність і надійність. Системи стійкі до механічних пошкоджень та навантажень під час відкривання/закривання.

Стійкість до зовнішніх впливів: температури, ерозії, вигорання та пожовтіння, негативного впливу кислотних опадів.

Легкість. Завдяки тому, що алюміній надзвичайно легкий метал, сумарна вага вікна значно зменшується, тим самим зменшуючи навантаження на несучі конструкції.

Екологічність. Алюмінієві вікна безпечні для здоров’я, не виділяють в навколишнє середовище шкідливих речовин.

Пластичність алюмінію дозволяє виготовити вікна практично будь-якої складності. Крім того, алюмінієві конструкції чудово комбінуються між собою. Замовити алюмінієві вікна від компанії Вікнаград ви можете, зв’язавшись з нами по телефону або через форму на сайті.

  • Детальну інформацію можна отримати за телефонами (032) 242-08-58, (067) 489 57 86

    заповніть заявку на безкоштовний замір