Фасадні системи

Скляні фасади все більш популярні в сучасній архітектурі. Вони не лише створюють солідний та презентабельний зовнішній вигляд будівлі, а й мають ряд технічних переваг. Зокрема подібні конструкції захищають від надмірного нагрівання кімнати влітку. При цьому, вибравши склопакет правильно, фасад не дасть теплу виходити назовні, тим самим ви заощадите на опаленні в зимовий період. Фасад зі скла стійкий до різних атмосферних опадів і механічних впливів.

Фасадні системи універсальні, адже сучасні матеріали дозволяють спроектувати і виготовляти скляні фасади будь-якої форми та стилю, враховуючи всі особливості будівлі. Ціни на скління фасадів залежать від складності робіт і розміру будівлі.

Види фасадних систем від Вікнаград

Фасадне скління з класичного типу – це внутрішній алюмінієвий профіль та зовнішнє покриття. Між двома цими частинами встановлюються гумові ущільнювачі, між ними затиснутий склопакет потрібної форми. Такий тип робіт називається стоечно-ригельне скління фасадов.

Безрамні фасадні системи – це структурна конструкція з монолітного скла без усіляких стиків і рам (стики заповнюються герметиком).

Переваги скляних фасадів

  • привабливий зовнішній вигляд об’єкта;
  • можливість втілити будь-яку форму;
  • завдяки застосуванню мультифункціональних склопакетів є можливість створення комфортного мікроклімату в приміщенні при мінімальних витратах на опалення і кондиціонування;
  • надійний захист від вітру та інших механічних впливів завдяки зміцненого безпечного скла;
  • склопакети можуть бути тонованими, дзеркальними, плоскими будь-якої форми;
  • точність при монтажі, міцність, довговічність – незаперечні переваги наших алюмінієвих фасадних систем.

Замовити скління фасадів можна у компанії Вікнаград. Ми пропонуємо вигідні умови для співпраці, доступні ціни та використовуємо в процесі роботи лише якісні матеріали. Наші фахівці – це досвідчені майстри своєї справи, здатні втілити в життя найоригінальніші проекти.

  • Детальну інформацію можна отримати за телефонами (032) 242-08-58, (067) 489 57 86

    заповніть заявку на безкоштовний замір