Офісні перегородки

Офісний простір можна організувати зручно і комфортно, допоможуть у цьому алюмінієві перегородки. Вони дозволяють не загромаджувати простір і, разом з тим, створювати відокремлені робочі місця.

Крім того, алюмінієві офісні перегородки міцні, надійні, довговічні та забезпечують досить хорошу звукоізоляцію, а головне, відчуття особистого простору для працівника. Вони  використовуються практично всюди: двері в гардероб, кабінет або басейн.

Конструкції даного типу виготовляються з ПВХ профілю в комбінації зі склом, деревом, ламінатом або гіпсокартоном.  Компанія Вікнаград пропонує наступні моделі: прозорі, зокрема тоноване скло, глухі, комбіновані. Розміри також можуть бути різними, зокрема від підлоги до стелі.

Види алюмінієвих перегородок для офісу

За типом конструкції вони поділяються на:

  • Розсувні моделі. При такому варіанті виконання модель має кілька секцій, які рухаються в різні боки. Завдяки якісній фурнітурі, вона може згинатися під різним кутом. До того ж фурнітура Вікнаград має високі показники зносостійкості, тому навіть з часом такі конструкції не почнуть заклинювати.
  • Стаціонарна монтована модель, що кріпиться безпосередньо до стін, відрізняється міцністю та найвищими показниками звукоізоляції.

Офісні перегородки від Вікнаград можуть бути виготовлені з алюмінієвого або ПВХ-профілю. Алюмінієві офісні перегородки більш легкі і створюють менше навантаження нас стаціонарні перекриття будинку.

Переваги алюмінієвих перегородок для офісу

Як ми вже зазначали, такі конструкції не загромаджують простір кімнати, але дозволяють розмежувати робочі зони працівників. До того ж їх встановлення не потребує суттєвих затрат сил та грошей.

Мобільність. При замовленні пересувних моделей, ви легко зможете змінювати їх положення за потреби. А у випадку встановлення стаціонарних перегородок непотрібно узгоджувати зміни у плануванні кімнати з орендодавцем, оскільки, зазвичай, орендарі не заперечують проти встановлення конструкцій, що легко демонтуються.

Швидке виготовлення і простота монтажу. Власне сучасне виробництво Вікнаград дозволяє виконати ваше замовлення в мінімальні терміни, а установка перегородок на об’єкті виконується максимально швидко.

Ціна алюмінієвих перегородок мізерна порівняно з капітальним ремонтом.

Якісні алюмінієві перегородки не вібрують, функціональні, прості в догляді, не виділяють шкідливих речовин.

Більше про те, як замовити алюмінієві офісні перегородки у Львові ви можете дізнатись за контактними телефонами або на сайті компанії Вікнаград.

  • Детальну інформацію можна отримати за телефонами (032) 242-08-58, (067) 489 57 86

    заповніть заявку на безкоштовний замір