Зимові сади

Зимовими садами прийнято вважати скляні перекриття, що  впритул примикають до будинку або є самостійними конструкціями. Найчастіше зимові сади облаштовують для оранжерей та критих веранд.

Компанія Вікнаград займається виготовленням зимових садів. Відповідно до ваших побажань можливі найрізноманітніші варіанти конструкції: алюмінієвий або ПВХ каркас, скляний корпус. На сьогодні найбільш популярними є саме алюмінієві конструкції. Вони є більш стійкими до впливу навколишнього середовища, до того ж виглядають витончено та елегантно.

Типи зимових садів

Залежно від розташування:

  • вбудовані, розміщені на розі будівлі;
  • прибудовані до будинку;
  • окремо розташовані (оранжереї);
  • розташовані на даху.

Плануючи монтаж зимового саду, варто враховувати, з якого саме боку буде падати світло.

  • Якщо сад буде розташований з північного боку будівлі, він захищатиме її від холодних вітрів.
  • Південь ідеально підходить для вирощування тропічних рослин.
  • А от з західної сторони найкраще вирощувати рослини, які люблять затінок.

Сучасні матеріали дозволяють надати зимовим садам практично будь-якої форми: прямокутна, округла, складні геометричні форми. Дах також може мати різноманітні модифікації: односхилий, двосхилий, трисхилий, у вигляді купола.

Переваги роботи з компанією Вікнаград

Індивідуальний проект. До створення та монтажу зимового саду ми підходимо виключно індивідуально, з урахуванням розмірів конструкції, її призначення, а також параметрів будинку, до якого вона примикатиме. Отримавши початкові данні, ми розраховуємо об’єм робіт, обираємо тип сандвіч-панелі, склопакету та інших виробничих матеріалів.  Для виготовлення конструкцій ми використовуємо металопластикові та алюмінієві профілі власного виробництва, тому абсолютно впевнені в їх якості.

Для вашої зручності ми можемо спроектувати вентиляцію та опалення саду. Ми готові втілити в життя будь-який ваш задум.

Скільки коштує зимовий сад?

Вартість зимового саду залежить одразу від декількох факторів.

Склопакет. На ціну зимового саду суттєво впливає тип склопакету: 1- чи 2-камерний склопакет, тоноване чи прозоре скло. Найчастіше клієнти замовляють використання однокамерного склопакету. Використання двохкамерного склопакету виправдане, якщо поблизу є пожвавлена траса або інше джерело постійного шуму.

Також на ціну впливає складність конструкції, наявність відливів, гнутих елементів, переходів площин і примикань, кватирок  та додаткових дверей.

Заключна складова вартості зимового саду – монтажні роботи. Вони складають близько 20% від загальної суми.

Дізнатися більше та обговорити деталі співпраці ви можете, зателефонувавши нам або відвідавши наш офіс. Чекаємо на вас і завжди раді допомогти.

  • Детальну інформацію можна отримати за телефонами (032) 242-08-58, (067) 489 57 86

    заповніть заявку на безкоштовний замір