Еркерний балкон

Еркерний балкон – один з найрозповсюдженіших видів скління. Він підійде і для елітних будівель, і для класичних багатоповерхівок. Особливість такого балкону в тому, що втулки для нього виготовляються окремо і лише в процесі монтажу з’єднуються між собою спеціальними кутовими профілями. Саме тому еркерні балкони можуть мати практично будь-яку форму: прямокутні, трапецієвидні, напівкруглі, комбіновані. Крім того, вони не мають холодних кутів та забезпечують хороший теплообмін.

Переваги та недоліки еркерних балконів

Довговічність. Варто враховувати, що такий балкон послужить і вашим дітям, і онукам, адже компанія Вікнаград використовує лише якісний металопластиковий профіль, який легко витримує відчутні навантаження, не боїться механічних пошкоджень і не деформується під впливом погоди за вікном.

Естетична привабливість. Еркерний балкон виглядає акуратно, стильно. Крім того, з часом пластик не вигорить, не пожовтіє і його не потрібно періодично підфарбовувати, як це було б з дерев’яними панелями.

Про недоліки. Якщо точність можна назвати недоліком, то вона властива екерному склінню. Справа в тому, що виготовляти та монтувати такий балкон зможе лише професійний майстер, адже навіть найменша похибка в підрахунках стане причиною появи щілин.

Нестандартні проекти скління круглих балконів

  • Скління балкона останнього поверху. Щоб засклити еркерний балкон з дахом, формується крута скатна покрівля.
  • Виносне скління дозволяє розширити простір балкона, змонтувати широке підвіконня.

Крім того, в старих будинках радимо використовувати алюмінієвий профіль, щоб зменшити вагу конструкції.

Ціни на еркерні балкони залежать від початкового стану балкону, типу конструкції та використаних матеріалів, а також від додаткових послуг: утеплення, розширення площі та ін.

Проконсультуватись з майстрами компанії Вікнаград ви можете, зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті. Будемо раді допомогти!

  • Детальну інформацію можна отримати за телефонами (032) 242-08-58, (067) 489 57 86

    заповніть заявку на безкоштовний замір