Французький балкон

В часи наших бабусь французьким балконом називали вузенький парапетик, де ледь поміщалася одна людина. Під сучасним французьким балконом розуміють панорамне скління вікон від підлоги до стелі. Причому розмір балкону може бути досить великим. Він забезпечує чудовий краєвид з вікон офісного приміщення або квартири.

Панорамне скління вікон або види французьких балконів

Панорамне французьке скління підходить для облаштування, як балконів, так і лоджій. Воно передбачає використання практично суцільного скляного полотна. Вікнаград пропонує  кілька варіантів панорамного скління. Кожне з них має свої переваги.

  • Класичний французький балкон не передбачає майданчика, замість нього на всю висоту вікна монтуються скляні конструкції. Такий варіант чудово підійде для три- та п’ятиповерхових будинків.
  • Напівкругла модель підійде для скління кутових балконів та лоджій.
  • Утеплений французький балкон з додатковою тепловою та шумоізоляцією. Рекомендовано для мегаполісів.

Для більшої безпеки французькі балкони оснащуються захисним огородженням. Для виготовлення огорожі можуть використовуватись різноманітні матеріали, від металопластику до художньої ковки. Кінцевий результат повністю залежить від вашої фантазії та суми, яку ви готові викласти за виготовлення огородження.

Плюси французького скління балкона

  • Можливість встановлення утеплених пластикових рам.
  • Такий тип скління не зменшує загальну площу балкона.
  • Панорамне скління балкону забезпечує краще освітлення кімнати, що важливо для квартир, що знаходяться на північному боці будинку;

Ціна французького балкона суто індивідуальна і вираховується на основі попередніх замірів. Так на вартість панорамного скління буде впливати площа балкона, тип віконної системи, кількість стулок, тип профілю, тип огородження, його розміри та матеріал, з якого він буде виготовлений.

Проконсультуватись зі спеціалістом компанії Вікнаград та уточнити орієнтовну ціну на панорамне скління, ви можете за контактними номерами телефонів. Звертайтесь, ми будемо раді допомогти.

  • Детальну інформацію можна отримати за телефонами (032) 242-08-58, (067) 489 57 86

    заповніть заявку на безкоштовний замір