Лоджія

Іноді для досягнення ідеалу не вистачає всього кількох квадратних метрів, усунути цю прикрість може правильне облаштування та утеплення лоджії. Лоджія може легко перетворитись на кабінет, затишне місце для читання або додаткову шафу. Від ваших планів буде залежати вартість скління та обсяг робіт.

Компанія Вікнаград здійснює комплекс робіт по склінню лоджій сучасним надійним ПВХ або алюмінієвим профілем власного виробництва. Ми пропонуємо послуги професійного скління та утеплення лоджії без націнки та за сучасними технологіями, якісну європейську фурнітуру, функціональні доповнення: москітні сітки, протизламні механізми, механізми захисту для дітей і тварин.

Вартість скління та утеплення лоджії залежить від:

  • розмірів приміщення, де будуть проводитись роботи;
  • типу віконної конструкції, яка буде встановлена, та типу утеплення лоджії;
  • матеріалів, які будуть використані для утеплення;
  • додаткових опцій – москітні сітки, протизламні механізми, механізми для захисту дітей і тварин, загалом все те, що зробить ваш будинок ще більш комфортним, а вікна та двері зручними і безпечними в експлуатації.

Більш детальну інформацію стосовно вартості та проведення робіт ви можете дізнатись, зателефонувавши нам або відвідавши офіс.

  • Детальну інформацію можна отримати за телефонами (032) 242-08-58, (067) 489 57 86

    заповніть заявку на безкоштовний замір