Компанія «Вікнаград»

Сонячний фактор, тобто здатність пропускати сонячне тепло, у стандартного склопакета становить 77%, а у енергозберігаючого – 64%. Завдяки енергозберігаючому склопакету, приміщення буде нагріватися на 13% повільніше.

Компанія «Вікнаград» виконує увесь спектр послуг з виготовлення та встановлення віконних конструкцій. На власному виробництві ми виготовляємо конструкції за точними замірами наших майстрів-технологів, далі транспортний відділ спільно з відділом монтажу планує доставку і встановлення ваших конструкцій на об’єкт. Постгарантійне обслуговування здійснює сервісна служба компанії.

Більшість фірм, що продають вікна, не є виробниками. Як правило, такі фірми мають широкий вибір профільних систем, оскільки співпрацють з великою кількістю виробників. У цьому випадку відповідальність за ваше вікно несе виробник (про якого ви нічого не знаєте), а фірма, у якої ви купили вікно, несе відповідальність лише за монтаж, отже у випадку браку процедура його усунення помітно ускладнюється.

Термін виготовлення вікон повністю залежить від складності і якості роботи.  Швидко-якісно-дешево – буває лише на словах. Ми обираємо формулу оперативно-якісно-недорого. Спираючись на багаторічний досвід та дотримання усіх технологічних процесів відповідно до термінів та норм ДСТУ. Увесь процес, від моменту замовлення до закінчення встановлення, може зайняти від 2-3 днів до тижня.

Застосування аргону у склопакетах прописане в нормах ДСТУ по склінню. Аргон – інертний одноатомний газ без кольору, смаку і запаху. Він абсолютно безпечний і в невеликих кількостях міститься у повітрі. Проте застосування аргону збільшує опір теплопередачі. За рахунок того, що цей газ більш в’язкий, тобто густіший за повітря – холодні повітряні потоки затримуються в камері склопакету, нагріваються і потрапляють у приміщення вже з більш високою температурою.

За збереження білизни профілю протягом тривалого часу, передусім, відповідає оксид титану. Це один із обов’язкових компонентів суміші, з якої виготовляється профіль Вікналенд.

У процесі сертифікації профіль проходить випробування і лабораторні дослідження на відповідність нормам ДСТУ. У перелік обов’язкових випробувань входить перевірка профілю на «старіння», тобто на збереження своїх властивостей протягом усього гарантованого терміну експлуатації. Шляхом впливу на профіль різноманітних випромінювань і слабоагресивних розчинів в лабораторії імітують вплив факторів навколишнього середовища (перепади температури, сонячне світло, опади тощо).

Наш профіль ці випробування проходить регулярно і завжди з позитивними результатами. Підтвердження цьому – наявність сертифікатів відповідності.

Також зауважимо, що за всю історію виробництва профілю Вікналенд, ми жодного разу не отримували скарг від клієнтів щодо пожовтіння профілю.

Ми співпрацюємо з компанією Glas Trösch – швейцарським концерном з виробництва склопакетів. Скло використовується виключно класу М0 та М1 і завозиться з Польщі або Швейцарії.