Двері Міжкімнатні

Міжкімнатні металопластикові двері від Вікнаград можуть мати двокамерний та однокамерний склопакет товщиною 32 і 24 мм. За бажанням вони можуть укомплектовуватись 20-сантиметровим алюмінієвим порогом або порогом-рамою, а також якісною фурнітурою та замком-рейкою, що забезпечує максимальне притискання створки до рами.

Види металопластикових міжкімнатних дверей від Viknagrad

На нашому сайті ви зможете переглянути сучасні міжкімнатні двері для дому або офісу. Ми підберемо для вас ідеальну модель, враховуючи технічні характеристики металопластикового профілю, можливе навантаження та, звичайно, дизайн.

Глухі металопластикові двері найчастіше замовляють в офіс для розділення робочих зон та покращення звукоізоляції. Також такі моделі підійдуть для встановлення в спальнях, ванних кімнатах, туалетах. Вони відрізняються відмінною звуко- та теплоізоляцією та створюють відчуття приватності.

Одинарні та подвійні міжкімнатні двері зі скляними вставками обирають для встановлення у вітальні, кухні, дитячих кімнатах. Моделі з декоративними скляними елементами додають більше світла кімнаті, виглядають витончено та стильно.

Кольори металопластикових профілів можуть бути різними – від класично білого до широкої палітри кольорів та відтінків, включаючи імітацію під дерево.

Переваги міжкімнатних пластикових дверей від Вікнаград

Окрім привабливого зовнішнього вигляду, пластикові міжкімнатні двері мають ряд практичних переваг:

 • Стійкість металопластикового профілю до деформацій, незалежно від ступеня навантаження, вологості та перепаду температур.
 • Максимальна герметичність та звукоізоляція, завдяки замкам-рейкам, що надійно притискають двері до рами.
 • Невелика вага – металопластикові міжкімнатні двері Вікнаград зможе легко відкрити навіть дитина.
 • Металопластикові конструкції не потребують особливого догляду – вони легко миються, бруд «не в’їдається» в поверхню ПВХ-профілю.
 • Довільна комплектація. Міжкімнатні пластикові двері від Вікнаград можна доукомплектувати алюмінієвим порогом, порогом-рамою, встановити 1- або2-камерний склопакет.

Ціна міжкімнатних пластикових дверей залежить від типу ПВХ-профілю для дверей, від їх розміру, типу (одинарні чи двостворчаті міжкімнатні двері, зі склом чи без), від наявності додаткової фурнітури.

Вибрати оптимальні за якістю та ціною металопластикові міжкімнатні двері у Львові допоможуть наші фахівці.

 • Вартість з алюмінієвим порогом та замком-рейкою:

  у виконанні Стандарт
  3035 грн.
  у виконанні Преміум
  3192 грн.
  у виконанні Престиж
  3637 грн.

  заповніть заявку на безкоштовний замір