Компанія «Вікнаград»

На українському ринку вікон ПВХ компанія «Вікнаград» почала працювати набагато раніше за більшість сучасних компаній. Ми продовжуємо вдосконалювати свої технології, використовуємо новітні розробки, вивчаємо досвід провідних світових компаній. Український споживач повинен мати можливість купувати якісні металопластикові вікна за доступними цінами! Саме такою продукцією ТМ «Вікнаград» і прагне вас забезпечити.

Однією з головних умов для створення комфорту і затишку у вашій квартирі є встановлення якісних дверей і вікон. Вони забезпечують ідеальний мікроклімат і оберігають від зимової холоднечі та літньої спеки. Як показала багаторічна практика, саме металопластикові вікна та двері чудово справляються з цими функціями.

Маючи за плечима значний досвід в області виготовлення і встановлення металопластикових конструкцій, компанія «Вікнаград» вибрала для вас найкращі металопластикові вікна, які виготовлені відповідно до сучасних вимог і комплектуються надійною та довговічною фурнітурою. При цьому ми не забуваємо про те, що господарем квартири є саме ви, і намагаємося максимально врахувати всі ваші побажання при виготовленні металопластикових конструкцій.

Переваги установки металопластикових вікон та дверей:

  • високі показники енергозбереження;
  • довговічність конструкцій;
  • простота в експлуатації і догляді за конструкціями;
  • ідеальне співвідношення ціна-якість.

Доступна якість

Ні для кого не секрет, що досить часто ціни на пластикові вікна дещо завищені. Причиною цього можуть бути безліч факторів: починаючи від непомірного апетиту дилерів заводу, що виготовляє, і закінчуючи застарілим енергоємним виробництвом. Вибравши для себе пластикові вікна і двері від компанії «Вікнаград», ви гарантовано застраховані від неадекватної ціни бо:

  • ви купуєте металопластикові вікна від виробника;
  • фахівці нашої компанії відстежують всі новинки в області виробництва металопластикових конструкцій та впроваджують кращі з них;
  • відбувається постійне оновлення матеріально-технічної бази нашого підприємства;
  • завдяки тому, що ми є виробниками, ми можемо виготовити конструкції, які будуть максимально відповідати конструкції будинку і вашим естетичним уподобанням.

Замовляючи металопластикові вікна від компанії «Вікнаград», ви будете приємно здивовані не тільки якістю продукції, але і професіоналізмом наших монтажних бригад. Ми знаємо про металопластикові вікна все, і особливо – наскільки важливо їх правильно встановити. Наші монтажники в обов’язковому порядку проходять спеціальне навчання і виконують роботи в суворій відповідності з правилами та нормами ДСТУ. Крім того, при замовленні вікон у нас, ви отримуєте гарантію і на конструкції, і на їх монтаж.

Як купити пластикові вікна у Львові

Для того, щоб замовити металопластикові вікна у Львові, вам необхідно зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами або скористатись функціями зворотний дзвінок або виклик замірника.

від замовлення до встановлення – три кроки

1

Консультація, замір

Можливість укладання
договору вдома

2

Аванс, Запуск в роботу

Термін виготовлення
від 4 робочих днів

3

Доставка, монтаж

Остаточний розрахунок

заповніть Заявку На безкоштовний замір

Все дуже просто! Можете користуватися!

Чому вигідно замовити ВІКНА у Вікнаград:

20 років
виготовляємо вікна
Дисконтні програми
Виготовлення продукції
від 3 робочих днів
Мобільний офіс
6 днів на тиждень
Гарантія на вироби
10 років
Можливість оформити і оплатити замовлення не виходячи з дому
Виготовляємо вироби будь-якої складності враховуючи побажання клієнта
Висококваліфікований персонал і сучасне обладнання дає змогу виготовляти до 400 конструкцій на добу
Сервісне обслуговування вікон та дверей, регулювання, заміна склопакетів

Сертифікати

Сертифікат 6