Сервісне обслуговування вікон

Окрім гарантійного обслуговування металопластикових конструкцій, компанія Вікнаград надає послуги з заміни їх основних елементів: склопакетів, ущільнювачів, ручок та іншої фурнітури. Адже досить часто забудовники економлять на вікнах та дверях, тож вселяючись в нову квартиру, вам практично одразу доводиться їх замінювати. Або ж, навпаки, віконна фурнітура вже зносилася і потребує заміни.

Заміна склопакету

Проста заміна однокамерного склопакету на двокамерний допоможе вам суттєво заощадити на обігріві квартири. Різницю ви відчуєте практично одразу. Крім того, компанія Вікнаград пропонує одразу кілька варіантів склопакетів: з різним типом енергозбереження та захисту від сонця, з різними варіантами декорування та ламінування. Ви можете вибрати для себе оптимальний варіант, щоб оновлене вікно відповідало вашим потребам та побажанням.

Заміна фурнітури

Якщо у вашій квартирі встановлені старі або не надто якісні металопластикові вікна, дешевшим варіантом буде замінити ненадійну фурнітуру.

Найчастіше компанія Вікнаград надає наступні послуги:

  • заміна поворотного комплекту фурнітури вікна на поворотно-відкидний;
  • встановлення додаткових елементів для збільшення точок притиску;
  • встановлення елементів для блокування помилкових дій;
  • заміна ручок;
  • заміна серцевини замка (для дверей).

Заміна ущільнювача

Ущільнювач є одним з тих елементів віконної системи, який найшвидше зношується. Під дією температурних перепадів та сонячного випромінювання він втрачає свою еластичність і стоншується. Внаслідок цього страждає герметичність вікна.

У таких випадках необхідно замінити ущільнювач на новий. Проте є випадки, коли достатньо буде просто його почистити та змастити

Технічне обслуговування вікон та дверей

Компанія Вікнаград надає послуги з огляду за металопластиковими віками та дверима:

  • регулювання, чищення та змащення фурнітури;
  • чищення та змащення ущільнювачів;
  • регулювання стулки.

Сезонне технічне обслуговування

Сезонне технічне обслуговування необхідне для суттєвого подовження терміну служби вашого металопластикового вікна чи дверей. Компанія Вікнаград надає такі послуги.

Весняне технічне обслуговування включає в себе змащення ущільнювача, регулювання фурнітури, змащення рухомих елементів фурнітури.

Осіннє технічне обслуговування включає змащення ущільнювача, регулювання фурнітури для більш щільного прилягання до рами, змащення рухомих частин конструкції.