Теплі кредити

Економте разом з Вікнаград, адже ми беремо участь в державних та європейських програмах енергозбереження.

«Теплі» кредити

Серед них «теплі» кредити від Ощадбанку та Укргазбанку. Програма кредитування була поновлена 6 жовтня. Урядова програма дає можливість отримати кошти на матеріали та техніку для забезпечення енергозбереження та енергоефективності осель.

Скористатися програмою можуть різні категорії громадян. Наприклад, членам об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, серед яких є пільговики, держава компенсуватиме від 40 до 70% від тіла кредиту, учасникам інших ОСББ – 40%, фізичним особам – 35%.

Кредит надається в межах від 1 тис. до 50 тис. грн., початковий внесок – 10%. Регламентований державою термін погашення позики –  від 1 до 3 років. Річні відсотки – 24,5%, можливе дострокове погашення.

Компанія Вікнаград має всі необхідні сертифікати та технічні паспорти, які дають підстави її клієнтам отримувати «теплі» кредити.

Схема отримання кредитних коштів

Для отримання кредиту потрібно надати банку:

  • рахунок-фактуру на матеріали;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • довідку про доходи.

Також клієнт Вікнаград, який хоче оформити «теплий» кредит, отримує в магазині чи у виконавця робіт рахунок-фактуру на енергоощадні матеріали, обладнання й подає її разом з іншими документами до банку.

Наступним етапом є перевірка банком платоспроможності клієнта й укладання з ним кредитного договору та подальше перерахування суми кредиту на рахунок продавця чи виконавця робіт. Далі отримувач кредиту надає банку чек або видаткову накладну, а банк, своєю чергою, формує зведений реєстр кредитів і подає його до Держагентства з енергоефективності. Останнє перераховує кошти на компенсацію кредиту банку, а банк зараховує їх на рахунок фізичної особи.

Детальніше за посиланням

Програма IQ energy

Завдяки використанню енергозберігаючих профілів Aluplast та Viknaland, компанія Вікнаград має право взяти участь у програмі енергозбереження від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

В рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами України, які надають кредити на фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності.

Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, складатимуться з інвестицій у високопродуктивні енергоефективні технології, які дозволять заощадити щонайменше на 20% більше енергії та тепла порівнянно з середньоринковими показниками.

Крім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання та технологій.

Інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 35% суми інвестицій для фізичних осіб.

Програма підтримується механізмом заохочення за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в сфері енергоефективності та екології (“E5P”), та грантом технічної допомоги для реалізації програми, що надається у рівній частці від E5P та Швеції.

Приватний клієнт може отримати компенсацію (грант) до 3 000 євро. Компенсація (грант) складає 35% від суми кредиту або інвестицій у енергоефективні технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток — 35% незалежно від кількості категорій продуктів з Каталогу Технологій.

Детальніше за посиланням