Теплі кредити

Компанія «Вікнаград» є партнером державної та європейської програм енергозбереження та має всі необхідні сертифікати і технічні паспорти, які надають можливість її клієнтам отримувати «теплі» кредити.

Урядова програма «Теплі» Кредити

З жовтня 2014 року для населення та ОСББ діє розроблена та запроваджена Урядова програма «теплих кредитів».

Програмою передбачено відшкодування з держбюджету у таких розмірах:

 • 35% від суми кредиту (але не більше 14 тис. грн) на придбання енергозберігаючих вікон для фізичних осіб – власників приватних будинків;
 • 40% від суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. з розрахунку на одну квартиру) для ОСББ/ЖБК, як юридичних осіб, для загальнобудинкових потреб.

Якщо позичальником є фізична особа, яка отримує субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, то розмір відшкодування становитиме 35% для енергоефективних вікон, але не більше 12 000 грн.

Якщо в складі ОСББ є родини-отримувачі субсидії, надається відшкодування у середньовизначеному розмірі між 40% і 70% — залежно від кількості квартир-субсидіантів.

Уповноваженими на видачу «теплих»  кредитів в рамках програми є  державні банки:  «Ощадбанк» та «Укргазбанк».

Як взяти участь у програмі?

 1. Отримайте рахунок – фактуру та специфікацію на енергозберігаючі вікна в салоні «Вікнаград» і подайте усі необхідні документи до банку для отримання кредитних коштів (перелік документів визначається банком).
 2. Укладіть кредитний договір із одним із банків-партнерів урядової програми з енергозбереження.
 3. Надайте банку рахунки фактури, акти виконаних робіт, тощо. Таким чином ви підтвердите цільове використання кредитних коштів. Якщо позичальник – субсидіант, то обов’язковим є подання копій документів (повідомлень або довідок тощо), що підтверджують призначення фізичній особі субсидії.
 4. Банк щомісячно формує та подає до Держенергоефективності реєстри позичальників, які мають право на отримання відшкодування.
 5. Протягом 5 днів Держенергоефективності перераховує відповідні кошти на банківські рахунки для їх подальшого перерахування позичальникам.

Загалом процес відшкодування займає до 2 місяців.

Детальні пояснення щодо участі в Урядовій програмі «теплих» кредитів можна отримати в Call-центрі Держенергоефективності за тел.: (044) 296-71-60, 292-32-57, по  e-mail: energoefect@saee.gov.ua,energoefect2@saee.gov.uaenergoefect3@saee.gov.ua. А також детальна інформація вказана на сайті: http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

Програма IQ Energy

Завдяки використанню у металопластикових вікнах енергозберігаючих профілів Aluplast та Viknaland, які відповідають європейським стандартам якості,  компанія «Вікнаград» є партнером програми енергозбереження від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

В рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами України, які надають кредити на фінансування проектів у сфері енергоефективності. Банки-партнери програми: «ОТП Банк» та «УкрСиббанк».

Купуючи енергоефективні вікна за допомогою програми IQ Energy, Ви маєте можливість повернути 35% їх вартості і заощадити щонайменше на 20% більше енергії та тепла порівняно з середньоринковими показниками.

Як взяти участь у програмі?

 1. На сайті http://www.iqenergy.org.ua/ оберіть енергоефективні вікна, згенеруйте та роздрукуйте «сертифікат відповідності»
 2. Отримайте рахунок – фактуру та специфікацію на енергозберігаючі вікна в салоні «Вікнаград».
 3. Зверніться у відділення банка-партнера із сертифікатом відповідності (який ви згенерували на сайті), з рахунком-фактурою та специфікацією для отримання кредиту на покупку енергозберігаючих вікон.
 4. Встановіть вікна, фіксуючи весь процес на фото (до, під час та після установки).
 5. Зареєструйтесь для отримання гранту на сайті програми http://www.iqenergy.org.ua/ протягом 4 місяців після отримання кредиту. Детальні інструкції надійдуть Вам електронним листом на e.mail, який Ви вказали під час реєстрації заявки для отримання гранту.
 6. Після ухвалення гранту в системі, отримайте виплату через відділення банку, який надав Вам кредит у рамках програми IQ energy. Гранти виплачуються щомісячно. Валюта виплати гранту – євро, за офіційним курсом НБУ на дату надання кредиту. Максимальна сума гранту – 3 000 євро.

Детальніше про програму можна дізнатись на сайті: http://www.iqenergy.org.ua/ або зателефонувавши на гарячу лінію сайту 0-800-505-717 чи надіславши електронного листа на e.mail: info@iqenergy.org.ua