Вікна Люкс

Максимально зберігайте тепло в осінньо-зимовий період – встановлюйте енергозберігаючі вікна від Вікнаград. Відгуки наших численних клієнтів доводять, що встановлення вікон серії «Люкс» дозволяє майже вдвічі скоротити витрати на опалення.

Енергозберігаючі вікна Люкс – характеристика

Для виготовлення вікон серії Люкс Вікнаград використовує німецький профіль Aluplast ideal 8000®. До очевидних переваг профілю можна віднести:

  • максимальна герметичність, завдяки 6-камерній профільній системі Aluplast з монтажною шириною 85 мм, яка дозволяє встановлювати енергозберігаючий склопакет шириною до 48 мм.
  • більш ефективне запобігання втратам тепла, за рахунок максимального прилягання стулки до рами (віконна система має 3 контури ущільнення).
  • максимальне запобігання потраплянню конденсату в камеру з фурнітурою, завдяки надійному пластиковому упору. Надійний захист від вологи суттєво подовжує термін служби фурнітури і енергозберігаючого вікна загалом.
  • на 60% міцніше кріплення рами, що дозволяє встановлювати збільшені стулки.
  • інноваційна технологія розміщення ущільнювача на стулці, а не в рамі, що унеможливлює його забруднення або ушкодження, тим самим подовжуючи термін служби.

Енергозберігаючі склопакети для вікон серії Люкс

Звичайне віконне скло пропускає частину тепла від батарей і інших опалювальних приладів на вулицю. Енергозберігаючі вікна відбивають теплові потоки, повертаючи їх до кімнати, тим самим зберігаючи в 2 рази більше тепла. Разом з тим, влітку вікна виконують протилежну функцію. Скло, вкрите енергозберігаючою плівкою, не нагрівається, відповідно в кімнаті зберігається прохолодна температура, незважаючи на спеку за вікном.

Простір між склопакетами заповнений інертним газом, що не лише захищає від втрати тепла, а й володіє відмінними звукоізолюючими властивостями, тому в порівнянні зі звичайними склопакетами, вони краще поглинають вуличний шум.

Енергозберігаючі вікна блокують ультрафіолетове випромінювання, саме тому  меблі, текстиль, фарба і шпалери на стінах не вигоратимуть на сонці.

  • Ціна енергозберігаючого вікна у вітальню з двокамерним енергозберігаючим склопакетом товщиною 48мм. Якісна нымецька фурнітура Siegenia з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створКи.

  • Ціна енергозберігаючого вікна на кухню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна австрійська фурнітура MACO з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створи.

  • Ціна балконного блоку. Комплектація: енергозберігаючий склопакет, австрійська фурнітура MACO, балконна защіпка, яка утримує двері в прикритому положенні, ручка-ракушка із зовнішнього боку балконних дверей.