Вікна Люкс

Максимально зберігайте тепло в осінньо-зимовий період – встановлюйте енергозберігаючі вікна від Вікнаград. Відгуки наших численних клієнтів доводять, що встановлення вікон серії «Люкс» дозволяє майже вдвічі скоротити витрати на опалення.

Енергозберігаючі вікна Люкс – характеристика

Для виготовлення вікон серії Люкс Вікнаград використовує німецький профіль Aluplast ideal 8000®. До очевидних переваг профілю можна віднести:

 • максимальну герметичність, завдяки 6-камерній профільній системі Aluplast з монтажною шириною 85 мм, яка дозволяє встановлювати енергозберігаючий склопакет шириною до 48 мм.
 • більш ефективне запобігання втратам тепла, за рахунок максимального прилягання стулки до рами (віконна система має 3 контури ущільнення).
 • максимальне запобігання потраплянню конденсату в камеру з фурнітурою, завдяки надійному пластиковому упору. Надійний захист від вологи суттєво подовжує термін служби фурнітури і енергозберігаючого вікна загалом.
 • на 60% міцніше кріплення рами, що дозволяє встановлювати збільшені стулки.
 • інноваційна технологія розміщення ущільнювача на стулці, а не в рамі, що унеможливлює його забруднення або ушкодження, тим самим подовжуючи термін служби.

Енергозберігаючі склопакети для вікон серії Люкс

Звичайне віконне скло пропускає частину тепла від батарей і інших опалювальних приладів на вулицю. Енергозберігаючі вікна відбивають теплові потоки, повертаючи їх до кімнати, тим самим зберігаючи в 2 рази більше тепла. Разом з тим, влітку вікна виконують протилежну функцію. Скло, вкрите енергозберігаючою плівкою, не нагрівається, відповідно в кімнаті зберігається прохолодна температура, незважаючи на спеку за вікном.

Простір між склопакетами заповнений інертним газом, що не лише захищає від втрати тепла, а й володіє відмінними звукоізолюючими властивостями, тому порівняно зі звичайними склопакетами, наші вікна краще поглинають вуличний шум.

Енергозберігаючі вікна блокують ультрафіолетове випромінювання, саме тому  меблі, текстиль, фарба і шпалери на стінах не вигоратимуть на сонці.

7-камерний профіль Viknaland та 6-камерний профіль Aluplast ideal 8000® 85 PRO

На здатність металопластикового вікна зберігати тепло впливає кількість камер, закладених при розробці ПВХ профілю: чим більше камер – тим кращі показники теплоізоляції. При чому кожна з камер «теплого» профілю має своє призначення. Перша камера відповідає за відведення конденсату, у другу – вкладається армуючий профіль, третя – фіксує фурнітуру, всі наступні – відповідають за теплозбереження. Саме тому в металопластикових вікнах від Вікнаград серії «Люкс» ми використовуємо 7-камерну профільну систему Viknaland та 6-камерну систему Aluplast ideal 8000®. Обидві системи зарекомендували себе, як надійні захисники вашого тепла.

Переваги профілів, які використовує виробник Вікнаград

 • бездоганна теплоізоляція вікна, надійний захист від протягів, відсутність ризику промерзання на стиках вікна та ПВХ профілю;
 • міцність конструкції та чудові статичні властивості;
 • максимальне приглушення шуму з вулиці. Герметичність багатокамерної профільної системи забезпечує блокування звуків, зберігає тишу і спокій в кімнаті;
 • можливість виготовлення металопластикових конструкцій будь-якої складності та якісне ламінування ПВХ профілю.

Окрім бездоганних теплоізоляційних характеристик, ПВХ профіль Viknaland має оптимальну монтажну ширину, що дозволяє встановлювати енергозберігаючі вікна у всіх типах будинків.

Ціни на енергозберігаючі вікна дещо вищі за звичайні, але запевняємо вас, що ви відіб’єте їх вартість після першого опалювального сезону. Звертайтеся, ми порадимо вам і підберемо оптимальну модель.

 • Ціна енергозберігаючого вікна у вітальню з двокамерним енергозберігаючим склопакетом товщиною 48мм. Якісна нымецька фурнітура Siegenia з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створок.

 • Ціна енергозберігаючого вікна на кухню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна австрійська фурнітура MACO з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створок.

 • Ціна балконного блоку. Комплектація: енергозберігаючий склопакет, австрійська фурнітура MACO, балконна защіпка, яка утримує двері в прикритому положенні, ручка-ракушка із зовнішнього боку балконних дверей.