Вікна стандарт

Вікна серії Стандарт є найбільш популярною моделлю серед українських споживачів. Це оптимальний варіант для вітчизняного ринку, де і якість відповідає достойному рівню, і ціна є цілком адекватною.

Комплектація стандартних вікон

Стандартні вікна від Вікнаград виготовляються з профілю Viknaland B58 (виробництво Україна). Для даної моделі використовується 4-камерна профільна система з подвійним контуром ущільнення та П-подібним армуванням.

Така модель дозволяє встановлювати склопакет з енергозберігаючим склом товщиною до 32 мм. Це повністю відповідає усім нормативам ДСТУ. А за рахунок багатокамерності конструкції досягається відмінна теплоізоляція, отже ви уникнете втрат тепла в осінньо-зимовий період.

Є можливість декорування віконних конструкцій різноманітними кольоровими ламінаціями та декоративними шпросами всередині склопакету.

Вікна Стандарт можуть встановлюватись, як в житлових будинках, так і в промислових приміщеннях. Вони витримують перепади температур, не вигорають і не жовтіють на сонці.

Ми виготовляємо, як вікна стандартних розмірів, так і складні металопластикові конструкції. Вартість залежить від складності робіт. Розгорнуту консультацію ви можете отримати за контактним номером телефону.

  • Ціна вікна у вітальню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створок.

  • Ціна вікна на кухню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створок.

  • Ціна балконного блоку. Комплектація: енергозберігаючий склопакет, українська фурнітура Аксор, балконна защіпка, яка утримує двері в прикритому положенні, ручка-ракушка із зовнішнього боку балконних дверей.