Вікна економ

Бюджетні пластикові вікна серії «Економ» мають оптимальну ціну. Вони функціональні та прості у використанні. За рахунок недорогих матеріалів та комплектуючих вдалося знизити собівартість металопластикової конструкції, але при цьому зберегти достойну якість.

Вікна серії Стандарт виготовлені з 3-камерної профільної системи Lider. Вони можуть комплектуватися двома видами склопакетів. Двокамерні склопакети товщиною 32 мм рекомендовано встановлювати на вікна, які виходять прямо на вулицю. А однокамерні склопакети 24 мм – на балкони.

Моделі «Економ» мають 2 контури ущільнення, які дозволяють затримувати пил, запобігати потраплянню бруду і опадів всередину кімнати.

Вікна від Вікнаград екологічні, універсальні та довговічні. Надійне армування дозволяє надійно змонтувати віконну конструкцію і додати їй стійкості. А глянцева поверхня профілю стійка до забруднень, тому для догляду непотрібно спеціальних миючих засобів.

Моделі серії «Економ» з часом не втрачають початкових характеристик: тепло- і звукоізоляції, стійкості до перепадів температури.

  • Ціна вікна у вітальню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створи.

  • Ціна вікна на кухню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створи.

  • Ціна балконного блоку. Комплектація: енергозберігаючий склопакет, українська фурнітура Аксор, балконна защіпка, яка утримує двері в прикритому положенні, ручка-ракушка із зовнішнього боку балконних дверей.