Вікна економ

Бюджетні пластикові вікна «Економ» за оптимальною ціною. Вони функціональні і прості у використанні. За рахунок недорогих матеріалів і комплектуючих вдалося знизити собівартість металопластикових конструкцій, але при цьому зберегти гідну якість.

Для вікон серії Економ використовується 3-камерна профільна система Lider. Вони можуть комплектуватися двома видами склопакетів.

Однокамерні склопакети 24 мм оптимально підійдуть для установки на холодних балконах. Вони погано затримують шум і тепло, але захистять будинок від протягів та пилу. Крім того, такі моделі можна встановлювати в промислових і виробничих приміщеннях, оскільки в них не потрібні високі показники теплоізоляції і шумопоглинання.

Вікна ПВХ економ з двокамерними склопакетами товщиною 32 мм можна встановлювати в житлових приміщеннях. Вони запобігають втраті тепла і досить ефективно блокують шум з вулиці.

Пластикові віконні конструкції мають 2 контури ущільнення, які затримують пил і перешкоджають попаданню бруду та опадів всередину кімнати.

Пластикові вікна Економ від Вікнаград екологічні, універсальні і довговічні. Міцне армування дозволяє надійно змонтувати віконну конструкцію і надати їй стійкості. А глянцева поверхня профілю не боїться забруднень, тому для догляду за нею не потрібно спеціальних миючих засобів.

Моделі цієї серії з часом не втрачають первинних характеристик: тепло- та звукоізоляції, стійкості до перепадів температури.

Пластикові вікна економ варіанту можна замовити у виробника Вікнаград. Ми також надаємо послуги заміру та монтажу металопластикових конструкцій на об’єкті. Звертайтеся!

  • Ціна вікна у вітальню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створок.

  • Ціна вікна на кухню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створок.

  • Ціна балконного блоку. Комплектація: енергозберігаючий склопакет, українська фурнітура Аксор, балконна защіпка, яка утримує двері в прикритому положенні, ручка-ракушка із зовнішнього боку балконних дверей.