Вікна преміум

Вікна Преміум втілили в собі всі сучасні тенденції виробництва металопластикових конструкцій. Вони повністю укомплектовані, а також оснащені додатковими механізмами, що робить використання вікна максимально комфортним.

Моделі «Преміум» від Вікнаград виготовляються з профілю Viknaland B70. Профіль має 5 повітряних камер з монтажною глибиною 70 мм, систему подвійних контурів ущільнення та П-подібне армування. Є можливість використання квадратного армування. Такі параметри відповідають найвищим вимогам енергозбереження металопластикових вікон.

Металопластикові вікна мають коефіцієнт опору теплопередачі 0,76м.кв К/Вт, подвійний енергозберігаючий склопакет товщиною до 40 мм, що також відповідає вимогами програми енергозбереження. Більш висока температура на поверхні енергозберігаючого склопакета запобігає утворенню конденсату.

Вироби класу Преміум мають можливість використання 2-камерних склопакетів із заповненням аргоном. Така будова забезпечує не лише тепло-, а й шумоізоляцію. Металопластикові вікна класу Преміум рекомендовано встановлювати в будинках поблизу автомагістралей та в гучних районах. Завдяки 2м контурам ущільнення профілю, вони захистять ваш дім від шуму, пилу, бруду і опадів.

Якісна українська фурнітура Аксор гарантує довговічність та бездоганність роботи. Всі віконні системи мають механізм зимового провітрювання.

Моделі від Вікнаград можуть виготовлятися в різноманітних кольорових варіаціях, а також додатково декоруватися шпросами всередині склопакету. Крім того, білі профілі не вигорають і не жовтіють на сонці.

  • Ціна металопластикового вікна у вітальню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створи.

  • Ціна металопластикового вікна на кухню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створи.

  • Ціна балконного блоку. Комплектація: енергозберігаючий склопакет та сендвіч-панель внизу дверей українська фурнітура Аксор, балконна защіпка, яка утримує двері в прикритому положенні, ручка-ракушка із зовнішнього боку балконних дверей.