Вікна преміум

Вікна Преміум втілили в собі всі сучасні тенденції виробництва металопластикових конструкцій. Вони повністю укомплектовані, а також оснащені додатковими механізмами, що робить їх використання  максимально зручним.

Моделі «Преміум» від Вікнаград виготовляються з профілю Viknaland B70. Профіль має 5 повітряних камер з монтажною глибиною 70 мм, систему подвійних контурів ущільнення і П-подібне армування. Є можливість використання квадратного армування. Такі параметри відповідають найвищим вимогам енергозбереження.

Коефіцієнт опору теплопередачі у металопластикових вікон дорівнює 0,76м.кв  К/Вт. Крім того, для їх виготовлення використано подвійний енергозберігаючий склопакет товщиною до 40 мм. Це запобігає втраті тепла до 40%. Більш висока температура на поверхні енергозберігаючого склопакета запобігає утворенню конденсату.

Металопластикові вікна класу Преміум можуть укомплектовуватися 2-камерними склопакетами, заповненими аргоном. Така будова забезпечує не лише тепло-, але і шумоізоляцію. Вікна цієї серії рекомендується встановлювати в будинках поблизу автомагістралей і в шумних районах. Завдяки 2м контурам ущільнення профілю, вони захистять ваш будинок від шуму, пилу, бруду і опадів.

Крім того, міцний металопрофіль не боїться негативного впливу навколишнього середовища. Він не деформується, не розтріскується і не жовтіє.

Якісна українська фурнітура Аксор гарантує довговічність та бездоганність роботи. Всі віконні системи мають механізм зимового провітрювання.

Моделі від Вікнаград можуть виготовлятися в різних кольорових варіаціях, а також додатково декоруватися шпросами всередині склопакета. Якість декорування гарантовано. Профілі з часом не тьмяніють і не змінюють зовнішній вигляд.

Ціни на металопластикові вікна залежать від розмірів і комплектації пластикової конструкції. Ми також пропонуємо послуги по монтажу вікон на об’єкті. Звертайтеся і ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант саме для вашого будинку!

  • Ціна металопластикового вікна у вітальню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створок.

  • Ціна металопластикового вікна на кухню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створи.

  • Ціна балконного блоку. Комплектація: енергозберігаючий склопакет та сендвіч-панель внизу дверей українська фурнітура Аксор, балконна защіпка, яка утримує двері в прикритому положенні, ручка-ракушка із зовнішнього боку балконних дверей.