Вікна престиж

Пластикові вікна Престиж мають привабливий і естетичний зовнішній вигляд, прості у використанні, якісні та надійні. Вони довговічні і практично не чутливі до впливу зовнішнього середовища.

Моделі цієї серії мають інноваційну 6-камерну віконну систему з монтажною шириною 70мм, яка припаде до смаку замовникам, що цінують останні розробки ринку.

Профіль Aluplast Ideal 4000

Для виготовлення пластикових вікон Престиж від Вікнаград використовується німецький енергозберігаючий металопрофіль Aluplast Ideal 4000 з П-подібним або квадратним армуванням і подвійним контуром ущільнювача.

До переваг металопрофілю Aluplast Ideal 4000 можна віднести оригінальну форму втулки, що не лише забезпечує ефективне відведення води, а й має привабливий зовнішній вигляд. Якісне відведення конденсату досягається також за рахунок новітньої дренажної системи з ухилом 15°.

Завдяки оригінальній будові металопрофіль захистить ваш дім від протягів та шуму з вулиці. Крім того, він має подовжений термін експлуатації.

6-камерний профіль Viknaland B70 (6k)

У виробництві Вікнаград також використовує український металопрофіль Viknaland B70 (6k) з поліпшеними показниками тепло- та шумоізоляції. 6-камерна профільна система забезпечить вам максимальний комфорт.

Профіль Viknaland B70 (6k) має універсальне армування, яке захистить конструкцію від деформацій під впливом зовнішнього середовища, а також вбереже вас від протягів.

Новий профіль має кілька додаткових камер для кращої теплоізоляції кімнати. Крім того, додаткові камери дозволяють нейтралізувати звук з вулиці.

Viknaland B70 має оптимальну монтажну ширину – 70 мм, що дозволяє використовувати його для установки у всіх типах будинків.

Також ви можете купити пластикові вікна Престиж Вікнаград з енергозберігаючим склопакетом товщиною до 40 мм. Коефіцієнт опору теплопередачі 0,77 м2 К / Вт. Діапазон температур від -60 до + 70 ° С.

Додатково є можливість ламінування вікна декоративними плівками. До їх складу входять особливі кольорові пігменти, що відбивають до 80% інфрачервоного випромінювання, запобігаючи нагріванню поверхні, тим самим, збільшуючи функціональну надійність і термін служби конструкції.

Також Вікнаград за бажанням встановлює шпроси і може замінити ущільнювачі.

Скільки коштують пластикові вікна? Ціни на пластикові вікна серії Престиж залежать від використання того чи іншого профілю, а також складності конструкції і комплектації. Більш детальну інформацію щодо вартості металопластикових конструкцій можна отримати у нашого менеджера.

  • Ціна металопластикового вікна у вітальню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створок.

  • Ціна металопластикового вікна на кухню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створок.

  • Ціна балконного блоку. Комплектація: енергозберігаючий склопакет, українська фурнітура Аксор, балконна защіпка, яка утримує двері в прикритому положенні, ручка-ракушка із зовнішнього боку балконних дверей.