Вікна престиж

Пластикові вікна Престиж мають привабливий та естетичний зовнішній вигляд, прості у використанні, мають високу якість та надійність. Вони довговічні і практично не піддаються впливу зовнішнього середовища.

Пластикові вікна серії Престиж мають інноваційну 5-камерну віконну систему з монтажною шириною 70мм, яка припаде до смаку замовникам, що цінують останні розробки ринку.

Для виготовлення пластикових вікон Престиж від Вікнаград використано німецький енергозберігаючий металопрофіль Aluplast Ideal 4000 з П-подібним або квадратним армуванням та з подвійним контуром ущільнювача.

До переваг металопрофілю Aluplast Ideal 4000 можна віднести оригінальну форму втулки, що не лише забезпечує ефективне відведення води, а й має привабливий зовнішній вигляд. Якісне відведення конденсату досягається також за рахунок новітньої дренажної системи з ухилом 15°.

Будова металопрофілю Aluplast Ideal 4000 захищає ваш дім від протягів та шуму з вулиці та має подовжений термін експлуатації.

Для виготовлення пластикових вікон Престиж Вікнаград використовує енергозберігаючий склопакет товщиною до 40 мм. Коефіцієнт опору теплопередачі 0,77 м2 К/Вт. Діапазон температур від -60 до +70 °С.

Додатково є можливість ламінування профілю декоративними плівками. До їх складу входять особливі кольорові пігменти, що відображають до 80% інфрачервоного випромінювання, запобігаючи нагріванню поверхні, тим самим, збільшуючи функціональну надійність і термін служби конструкції.

Також Вікнаград за бажанням встановлює шпроси, та може замінити ущільнювачі.

  • Ціна металопластикового вікна у вітальню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створи.

  • Ціна металопластикового вікна на кухню з енергозберігаючим склопакетом. Якісна українська фурнітура Аксор з мікровентиляцією та мікроліфтом для безпеки та надійності роботи створи.

  • Ціна балконного блоку. Комплектація: енергозберігаючий склопакет, українська фурнітура Аксор, балконна защіпка, яка утримує двері в прикритому положенні, ручка-ракушка із зовнішнього боку балконних дверей.